Studyjne sesje ślubne, trochę już zapomniane, ale jakże urocze.

                Fotografując Waszą uroczystość koncentrujemy się na uczuciach, emocjach panujących w tym jedynym Waszym dniu oraz uwieczniamy ulotne    i  niepowtarzalne chwile oraz szczegóły, które są nieodzowną częścią w dniu ślubu.

           Września, Słupca, Gniezno, Poznań, Kalisz i Wielkopolska to główny obszar, na którym świadczymy nasze usługi, dojedziemy jednak w każde miejsce w kraju.

      Podczas realizacji fotograficznej sesji plenerowej ,dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdej Pary Młodej oraz dopasowujemy charakter ujęć do estetycznych preferencji klienta. Najbardziej w tej fotografii cenimy spontaniczność i naturalność.

 

       Sesję plenerowe wykonujemy najczęściej w innym dniu, niż dzień ślubu. Lokalizacja sesji  jest uzgadniana indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Sesja ślubna

© 2019 Foto-kolor Września. Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografia ślubna, film ślubny, wideofilmowanie,dslr, zdjęcia przez internet, odbitki, gadżety ze zdjęciem, foto książki, kalendarze, usługi fotograficzne, fotograf Września,Poznań,Słupca,Gniezno,Swarzędz,Kalisz,Jarocin,Konin,Koło.

Najlepsze w życiu są chwile ... uwiecznione na fotografii!

 

FOTOGRAF WRZEŚNIA

             FOTO-KOLOR

     www.foto-kolor.pl

    www.fotokolor.net