WASZ KAMERZYSTA NA ŚLUB.                     Wideofilmowanie Foto-kolor Września

 

                       Standardem naszej pracy filmowej jest perfekcyjny montaż i wysoka jakość obrazu (kamery SONY full HD oraz lustrzanki Canon 5d MarkII i Canon 5d MarkIII), pracujące w formacie  full HD, których efektem końcowym jest obraz 16:9 w wysokiej rozdzielczości na płytach BLU-RAY.

 
Wszystkie filmy ślubne wykonujemy w jakości HD na płytach Blu-ray, jak również na życzenie klienta w DVD Video.
      
         Posiadamy umowę z ZAiKS-em, co pozwala nam na zastosowanie muzyki, która trafia  w gust klientów..

 

        Filmujemy jednocześnie dwoma kamerami oraz lustrzankami w bardzo dynamiczny sposób, co po montażu, w wyniku końcowym, daje zupełnie inny efekt niż film ślubny realizowany tylko na jedną kamerę.

 

        Poniżej krótki przykład filmowy realizacji jednego z fragmentów wesela na dwie kamery:

 

Film ślubny

Wróć

Do usługi filmowej w pakiecie standard max dodajemy dodatkową płytę filmową, całkowicie gratisowo, na której jest cała Państwa uroczystość w atrakcyjnym, kilku dziesięcio minutowym skrócie. Opcja dla osób, które nie mają 3 godzin czasu,

a chcą w bardzo szybki i atrakcyjny sposób obejrzeć Was w głównej roli z tego wyjątkowego dnia. Poniżej jedna z takich realizacji.

       Od sezonu 2015 zmieniliśmy formę oprawy zdjęć i filmów ślubnych dla wszystkich naszych klientów. Takich okładek do fotografii i filmu ślubnego nie znajdziecie nigdzie.
Wasze filmy i zdjęcia od teraz w niepowtarzalnej, ręcznie wykonanej, ekskluzywnej, spersonalizowanej miękkiej oprawie książkowej, która przypomina najnowocześniejsze oprawy filmowych realizacji kinowych. W każdej okładce znajduje się 8 stronicowa wkładka z tekstem opisującym historię Pary Młodej i kulisy realizacji filmu.

Galeria 1

W tej galerii prezentujemy Państwu przykładowe filmowe realizacje, które odzwierciedlają sposób naszego filmowania i montażu.

Galeria 2

W tej galerii przedstawiamy między innymi przykładowe filmowe realizacje, wykonywane specjalnie na życzenie par młodych.

© 2018 Foto-kolor Września. Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografia ślubna, film ślubny, wideofilmowanie,dslr, zdjęcia przez internet, odbitki, gadżety ze zdjęciem, foto książki, kalendarze, usługi fotograficzne, Września,Poznań,Słupca,Gniezno,Swarzędz,Kalisz,Jarocin,Konin,Koło.

Najlepsze w życiu są chwile ... uwiecznione na fotografii!

FOTO-KOLOR Września

www.foto-kolor.pl