WASZ KAMERZYSTA NA ŚLUB.                     Wideofilmowanie Foto-kolor Września

 

                       Standardem naszej pracy filmowej jest perfekcyjny montaż i wysoka jakość obrazu (kamery SONY full HD oraz lustrzanki Canon 5d MarkII i Canon 5d MarkIII), pracujące w formacie  full HD, których efektem końcowym jest obraz 16:9 w wysokiej rozdzielczości na płytach BLU-RAY.

 
Wszystkie filmy ślubne wykonujemy w jakości HD na płytach Blu-ray, jak również na życzenie klienta w DVD Video.
      
         Posiadamy umowę z ZAiKS-em, co pozwala nam na zastosowanie muzyki, która trafia  w gust klientów.

Film ślubny

Do usługi filmowej w pakiecie standard max dodajemy dodatkową płytę filmową, całkowicie gratisowo, na której jest cała Państwa uroczystość w atrakcyjnym, kilku dziesięcio minutowym skrócie. Opcja dla osób, które nie mają 2 godzin czasu lub nie chcą oglądać długiego filmu, a chcą w bardzo szybki i atrakcyjny sposób obejrzeć Was w głównej roli z tego wyjątkowego dnia. Poniżej jedna z takich realizacji.

            Wasze filmy i zdjęcia oprawiamy w niepowtarzalne okładki, ręcznie wykonane, ekskluzywne, spersonalizowane w miękkiej oprawie książkowej, która przypomina najnowocześniejsze oprawy filmowych realizacji kinowych.

Galeria 1

W tej galerii prezentujemy Państwu przykładowe filmowe realizacje, które odzwierciedlają sposób naszego filmowania i montażu.

Galeria 2

W tej galerii przedstawiamy między innymi przykładowe filmowe realizacje, wykonywane specjalnie na życzenie par młodych.

© 2019 Foto-kolor Września. Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografia ślubna, film ślubny, wideofilmowanie,dslr, zdjęcia przez internet, odbitki, gadżety ze zdjęciem, foto książki, kalendarze, usługi fotograficzne, fotograf Września,Poznań,Słupca,Gniezno,Swarzędz,Kalisz,Jarocin,Konin,Koło.

Najlepsze w życiu są chwile ... uwiecznione na fotografii!

 

FOTOGRAF WRZEŚNIA

             FOTO-KOLOR

     www.foto-kolor.pl

    www.fotokolor.net